FIBARO sklep

Kadra

Działalność przedsiębiorstwa zajmującego się ochroną przeciwpożarową z natury rzeczy zorientowana jest na wszechstronność. Tacy też są specjaliści zatrudniani w naszej Spółce. Wywodzą się oni ze ścisłej kadry profilaktyków ochrony przeciwpożarowej. Ich wiedza pożarnicza, na przestrzeni lat, uzupełniona została o doświadczenia z innych branż.

Prowadząc tematy związane z projektowaniem i wykonawstwem instalacji ochrony przeciwpożarowej, nabywali praktyki w ich doborze jak również właściwym (zgodnym z przepisami i wytycznymi, pewnym, trwałym i estetycznym) posadowieniu w miejscu wskazanym przez projektanta.

Podkreślić należy ich doświadczenie w tematach związanych z ochroną przeciwpożarową w środowisku przemysłowym. Trudnym, jeśli chodzi o atmosfery i stopień zanieczyszczenia, zapylenia, wilgotności, wibracji i hałasu, ale dającym pole do popisu dla świeżych, innowacyjnych pomysłów przy wdrażaniu najnowocześniejszych technologii rozwiązujących tego typu problemy.

Szczegółowy zakres usług z tego zakresu znajdziecie Państwo w dziale poświęconym ochronie przeciwpożarowej.

Nasze prywatne pasje, wiedza i doświadczenia z innych branż, mających bezpośredni bądź pośredni związek z ochroną przeciwpożarową sprawiły, że zdecydowaliśmy się na poszerzenie działalności Spółki o tematy związane z wykonywaniem wszelkiego rodzaju instalacji, zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak również przemysłowym. Priorytetowo traktujemy wszelkie tematy związane z ekologią.

Po więcej szczegółów zapraszamy do działu instalacje.